Automobilio priekinis stiklas

Kaip pakeisti automobilio priekinį stiklą?

Automobiliai

Priekinis stiklas yra viena iš svarbiausių transporto priemonės dizaino dalių, būtent jis suteikia matomumą, būtiną visiškai kontroliuoti situaciją kelyje, apsaugo vairuotoją ir keleivius nuo vėjo ir dulkių. Smulkus akmenukai, skalda, tai priežastys dėl kurių anksčiau ar vėliau keičiami automobilių stiklai, nes net ir dėl vieno įtrūkimo automobilio eksploatavimas tampa nesaugus. Ko reikia norint pakeisti priekinį stiklą, kokios šios operacijos ypatybės?

Kiek laiko užtrunka pakeisti priekinį stiklą?

Daugelis vairuotojų domisi, kiek laiko užtrunka pakeisti priekinį stiklą, kokiems lūkesčiams pasiruošti? Vidutiniškai laikas yra nuo pusantros iki dviejų valandų, tačiau konkretūs skaičiai priklauso nuo konkrečios situacijos sudėtingumo. Pavyzdžiui, procesas gali užsitęsti dėl šių priežasčių:

  • Stiklo naudojimas su lietaus, šviesos ir kitais jutikliais, kuriuos reikia prijungti.
  • Montuotojų profesionalumas.

Akivaizdu, kad atsakymas į klausimą, kiek laiko užtrunka sumontuoti priekinį stiklą, vairuotojui bus kur kas malonesnis, jei tai atliks kvalifikuoti darbuotojai, išmanantys visas subtilybes ir po ranka turintys reikiamus įrankius.

Kaip išsirinkti gerą stiklo keitimo paslaugą?

Renkantis paslaugą turėtumėte sutelkti dėmesį į keletą punktų:

  • Optimali temperatūra, ideali švara dirbtuvėse. 15-20 laipsnių temperatūros režimo laikymasis yra būtinas, kad klijai ir sandarinimo mišiniai pakankamai greitai įgytų maksimalų stiprumą, o švara būtina, kad ant jų nenusėstų dulkės ir nešvarumai.
  • Detalių kokybė. Svarbu, kad meistrai naudotų patikimų įmonių gaminius.
  • Montuotojo kvalifikacija. Profesionalus įrankis, bendras požiūris į darbą, teigiami atsiliepimai – visa tai apie patikimą įmonę, kuri garantuos kokybiškai atliktą darbą.
  • Garantinės sutarties sudarymas. Toks susitarimas yra aiškus aptarnavimo centro sąžiningumo, pasirengimo prisiimti atsakomybę prieš klientą patvirtinimas, greitai ir nemokamai pašalinti padarytas klaidas, jei tokių buvo.
  • Geri paslaugų centrai kiekvieną klientą stengiasi apsupti rūpestingumu ir dėmesiu, todėl laukdami galite sėdėti registratūroje ir vaišintis kava.

Kai kuriems stiklų keitimas gali atrodyti kaip gana paprastas darbas, dėl kurio norisi viską daryti patiems, nesikreipiant į servisą, taip sutaupant pinigų ir laiko. Deja, tai yra blogas sprendimas. Garažo aplinkoje neįmanoma sukurti reikiamos švaros, kad dulkės nepatektų į klijus, todėl nepavyks pasiekti norimo rezultato. Be to, viena minimali klaida, statant stiklą, ruošiant paviršių gali sukelti rimtų neigiamų pasekmių, išsisluoksniavimą ir visišką sandarumo praradimą.