Grožio ir sveikatos akademija

Populiarios ir paklausios profesinio mokymo programos

Grožis Sveikata

Grožio industrija mūsų šalyje sparčiai keičiasi – ne tik prisisotinant rinką moderniomis paslaugomis, bet ir naujai nustatant profesijos prioritetus. Šiandien sėkmę pasiekia kursus baigę specialistai – tikri profesionalai, turintys dalykinį mąstymą ir menininko rankas.

Sveikatos ir grožio akademija kiekviename studente kloja tą profesinę bazę, kuri kartu su talentu, pašaukimu ir noru veda į aukštumas tiek kūrybiniame, tiek karjeros augime.

Sveikatos ir grožio akademija vadovaujasi ugdymo seka, integruotu požiūriu rengiant mokymo programas ir individualaus požiūrio į mokomosios medžiagos pateikimą. Akademija padeda kiekvienam atvykusiam atskleisti savo talentą. Juk neužtenka turėti kūrybinį polėkį, reikia ir mokėti jį pritaikyti praktiškai. Būtent tokio praktinio talentų realizavimo dėstoma akademijoje. Čia išmokstama ne tik įdomios ir paklausios grožio meistrės profesijos kosmetikos srityje, bet ir aukštos klasės masažuotojo profesijos.

Stojimas į grožio ir sveikatos akademijos kursus ir jų teikiami privalumai

Visos minėtos profesijos yra itin populiarios šiuolaikiniame pasaulyje. Kaip žinia, paklausa kuria pasiūlą, todėl tokio profilio ugdymo įstaigų yra labai daug. Tačiau Sveikatos ir grožio akademijos neabejotini pranašumai leidžia užtikrintai susidoroti su konkurencija. Tai įrodyti gana paprasta:

  • nuolatinis mokymo programų atnaujinimas ir dėstytojų tobulinimas;
  • individualus požiūris į studentus;
  • priimtinos kainos;

Visi dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos, praktikuojantys meistrai, turintys patirtį šioje srityje ir gerai išmanantys šį procesą. Dosniai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, išlaikydami sistemingą požiūrį į mokymosi procesą. Dar viena Sveikatos ir grožio akademijos mokytojų savybė – gebėjimas įkvėpti mokinius ir suteikti džiaugsmo iš mokymosi proceso. Visose mokymo programose akcentuojamas praktinių procedūros įgūdžių įsisavinimas. Individualus požiūris į kiekvieną mokinį. Mokymų metu įgysite pasitikėjimo savo jėgomis ir noro dirbti bei tobulėti savo profesijoje.