MyFitnessPal

MyFitnessPal paskelbė, kad padės edukuoti visuomenę sveikatingumo klausimais

Sveikata Technologijos

SAN FRANCISCO, 2022 m. rugsėjo 28 d. „MyFitnessPal“, pasaulinė mitybos ir maisto sekimo programėlė Nr. 1, skirta sveikatos ir geros savijautos tikslams pasiekti, paskelbė planus, susijusius su Baltųjų rūmų konferencija bado, mitybos ir sveikatos klausimais, suteikti prieigą prie švietimo apie mitybą ir sveikatingumą, asmeninių sveikatos įžvalgų, įrankių ir technologijų, kurios padėtų rizikos grupei priklausantiems amerikiečiams visoje šalyje sveikiau maitintis, didinti fizinį aktyvumą ir mažinti su mityba susijusių ligų poveikį.  

Reaguodama į administracijos raginimą imtis veiksmų, bendrovė įsipareigojo iki 2030 m. amerikiečiams visoje šalyje pasiūlyti milijoną „MyFitnessPal Premium“ narystės abonementų, bendradarbiauti su federaliniais kvalifikuotais sveikatos centrais ir kitomis regioninėmis agentūromis, kad pasiektų didžiausios rizikos grupes, ir remti dalyvius mitybos ir sveikatingumo turiniu, kuris įtraukia ir skatina juos viso kelionės metu.

„Maisto produktų stebėjimas ir maistinių medžiagų, esančių valgomame maiste, supratimas yra vienas geriausių būdų pagerinti sveikatą“, – sako „MyFitnessPal“ generalinė direktorė Tricia Han.

„MyFitnessPal“ tiki, kad asmeninės rizikos amerikiečių mitybos gerinimas yra labai svarbus kuriant sveikesnę ir laimingesnę šalį. Kartu galime padaryti teigiamų pokyčių visiems.“

Programa, suderinta su „MyFitnessPal“ misija – skatinti galingus mitybos ir sveikatingumo pokyčius, suteikiant naudotojams galimybę pasiekti sėkmę savo pačių sąlygomis, pasitelkiant išsamų stebėjimą, asmenines duomenų įžvalgas, ekspertų patarimus ir neabejotiną bendruomenės paramą, padės amerikiečiams gyventi sveikiau.

Siekiant padėti tiems, kuriems labiausiai gresia su mityba susijusios ligos, pavyzdžiui, širdies ligos ir diabetas, ir paskatinti išmatuojamus pokyčius, programa daugiausia dėmesio skirs nepakankamai aptarnaujamoms bendruomenėms, spalvotosioms bendruomenėms, mažas pajamas gaunančioms šeimoms ir kaimo vietovėse gyvenantiems amerikiečiams, kad jie taip pat galėtų rūpintis savo sveikata.

Bendradarbiaujant su Baltaisiais rūmai

Bendradarbiaujant su Baltųjų rūmų konferencija bado, mitybos ir sveikatos klausimais programa bus vykdoma:

Skatins sveikesnę mitybą, suteikdama prieigą prie daugiau kaip 14 milijonų maisto produktų duomenų bazės, kuria naudodamiesi vartotojai galės valdyti mitybą, atskleisti, kaip maisto produktų pasirinkimas veikia sveikatą, ir gilinti amerikiečių žinias apie mitybą.

Suteiks amerikiečiams galimybę patiems rūpintis savo sveikata ir atlikti svarbų vaidmenį ligų prevencijoje ir valdyme, pateikdama apčiuopiamus asmeninius mitybos ir sveikatos duomenis, padedančius amerikiečiams valdyti suvartojamo natrio, cukraus, skaidulinių medžiagų ir baltymų kiekį, kad būtų galima geriau apgalvoti mitybą ir gyvenimo būdą.

Pagerinti prieigą prie mitybos, fizinės būklės ir sveikatingumo turinio

Siūlant sveikos mitybos planus, registruotų dietologų patarimus, maistingus receptus, mankštos demonstracijas ir treniruočių programas, kurios padės palaikyti sveiką gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą visiems.

„MyFitnessPal“ ir jos bendruomenė buvo teigiamų pokyčių katalizatorius mūsų 200 milijonų pasaulinių narių gyvenime“, – sako Amanda Mahan, „MyFitnessPal“ viešųjų ryšių ir partnerystės viceprezidentė.

„Gerindami prieigą prie paprastų naudoti įrankių, švietimo ir asmeninių mitybos įžvalgų amerikiečiams, kurie kitaip šių išteklių neturėtų, tikimės, kad bendradarbiaudami pašalinsime kliūtis, susijusias su sveika mityba, fiziniu aktyvumu ir sveikatos skirtumais.“

Apie „MyFitnessPal

MyFitnessPal yra pasaulinė mitybos ir maisto stebėjimo programėlė Nr. 1, skirta sveikatos tikslams pasiekti. Nuo 2005 m. „MyFitnessPal“ suteikė galimybę daugiau nei 200 milijonų vartotojų daugiau nei 120 šalių registruoti suvartojamą maistą, fiksuoti fizinį aktyvumą ir svorį, sekti sveikatingumo įpročius ir siekti savo sveikatos bei fizinės būklės tikslų.

Būdama vienas patikimiausių ir pirmaujančių mitybos šaltinių pasaulyje, „MyFitnessPal“ misija – skatinti galingus mitybos ir sveikatingumo pokyčius savo nariuose, suteikiant jiems galimybę pasiekti sėkmę savo pačių sąlygomis, pasitelkiant asmeniniais duomenimis paremtas įžvalgas, patarimus ir neabejotiną paramą.

Turėdama vieną didžiausių pasaulyje maisto produktų duomenų bazių, kurią sudaro daugiau kaip 14 mln. maisto produktų, prieigą prie daugiau kaip 500 receptų, daugiau kaip 150 treniruočių, 200 pratimų demonstracijų ir daugiau kaip 35 sujungtus fitneso partnerius, „MyFitnessPal“ suteikia naudotojams įrankių, padedančių teigiamai keisti sveikatą.